Vybrat sekačku AL-KO


  Pokud si nevíte rady při výběru sekačky, náš systém Vám rád poradí. Prvním kritériem při výběru sekačky je, zda se bude jednat o sekačku benzínovou nebo elektrickou. Elektrické sekačky jsou vhodné především pro menší travní plochy, jelikož potřebují být napájeny ze sítě. Pokud se tedy rozhodnete pro tuto variantu je dobré si uvědomit zda máte na zahradě přístup k elektřině. Benzínové sekačky se naopak výborně hodí na větší plochy trávníků, protože je neomezuje délka kabelu. Na druhou stranu se pohybují ve vyšší cenové kategorii a vyžadují častější údržbu než elektrické sekačky.

  V následujícím systému se pokuste zodpovědět tři otázky a na základě Vašich odpovědí Vám budou doporučeny sekačky, které nejvíce vyhovují daným podmínkám.

   Máte na zahradě přístup k elektřině? ano / ne

  Info: Tato otázka slouží pro eliminaci elektrických sekaček. Pokud odpovíte ano budou do celkového výběru zahrnuty jak elektrické tak i benzínové sekačky. Pokud bude Vaše odpověď ne postupují do dalšího výběru jen sekačky benzínové a elektrické sekačky budou vyřazeny.

  e-Alko.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
  e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma